Wycieczka klas III

Dnia 16 października uczniowie klasy IIIa i IIIb wybrały się na wycieczkę do Nadleśnictwa Puławy. Spotkali się tam z Panią leśnik, która była przewodnikiem po lesie. Podczas spaceru opowiadała dzieciom ciekawostki o zwierzętach, przekazała dzieciom bardzo ważne informacje o warstwowej budowie lasu, o rodzajach drzew występujących w puławskim lesie, a także wiele innych interesujących informacji. Po wyczerpującym spacerze udaliśmy się na ognisko zorganizowane przez Nadleśnictwo Puławy. Mieliśmy możliwość nie tylko upieczenia kiełbasek, ale także świetnej zabawy na świeżym powietrzu. To był naprawdę udany dzień. Dzieci były zachwycone.

                                                                                                          Autor: Dominika Pawłowska

dzieci z klas III słuchają pani leśnik.jpgdzieci z klas III słuchają pani leśnik.jpgdzieci z klas III słuchają pani leśnik.jpgdzieci z klas III słuchają pani leśnik.jpgdzieci z klas III słuchają pani leśnik.jpgdzieci z klas III słuchają pani leśnik.jpg

Powrót na początek strony