Paczki dla Ukrainy

odbiór paczek dla Ukrainy.jpg

W związku z rosyjską agresją na Ukrainę, nasza szkoła zorganizowała zbiórkę charytatywną pt.: „Pomagamy Ukrainie”. Uczniowie - jak i nauczyciele - przynieśli dużo potrzebnych darów dla potrzebujących: bandaże, gazy jałowe, leki, plastry, koce termiczne i wiele więcej innych produktów np. żywnościowych lub środków higienicznych.

W dniu 10.03.2022 dziewczyny z klasy 8b i 8c posegregowały przyznane środki do podpisanych pudełek. Po spakowaniu tych wszystkich produktów wyszło nam naprawdę dziewięć dużych paczek. Następnego dnia 11.03.22r. chłopcy z klasy 8b przekazali paczki przedstawicielowi PCK - Panu Pawłowi Romańskiemu. Pragniemy bardzo podziękować wszystkim Rodzicom, Nauczycielom oraz Uczniom, którzy byli zaangażowali w wyżej wymienioną akcję..

Autorki: Malwina Szczypa, Oliwia Matraszek, Zuzanna Bielawska.

Powrót na początek strony