Aktualności

 • dzieci z babeczkami zdjęcie grupowe.jpg

  Czekoladowe szaleństwo w klasie 1a

  Z okazji Dnia Chłopaka klasa 1a wzięła udział w warsztatach czekoladowych firmy "Czekolady nie oszukasz". Było pachnąco, smacznie, a babeczki zniknęły w mgnieniu oka. Dodatkowo uczestnicy warsztatów mogli przyrządzić babeczki "na wynos", włożyć do własnoręcznie ozdobionego pudełeczka i podarować je wybranej osobie.

 • lekcja multimedialna - dzieci siedzące w kinie, plakat, zwiastun filmu.jpg

  Więc chodź, narysuj mój świat!

  Z okazji Dnia Chłopaka klasy 0-III wybrały się do kina Sybilla na lekcję multimedialną "Więc chodź, narysuj mój świat". Podczas warsztatów dzieci dowiedziały się, jak powstają pierwsze filmy animowane i kto przy nich pracuje. Wykonując eksperyment zobaczyły, jak ożywić postać z bajki i obejrzały film pt. "Urwis".

 • STOŁÓWKA.png

  Informacja o cenie obiadów

 • STOŁÓWKA.png

  OBIADY informacja

  SZANOWNI PAŃSTWO! OD 1 PAŹDZIERNIKA 2022R. będzie funkcjonował nowy program do ewidencji obiadów i rozliczeń finansowych – iOPŁATY, do którego hasła dostępu, loginy oraz karty obiadowe zostaną wydane przez wychowawców klas dzieciom w dniach 29-30 września 2022r.

 • Logo szkoły

  Konkursy przedmiotowe

  Zgodnie z § 4 ust. 3 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 29 stycznia 2002 r. w sprawie organizacji oraz sposobu przeprowadzania konkursów, turniejów i olimpiad (Dz. U. z 2020 r. poz. 1036) publikujemy w załączeniu „Regulamin konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa lubelskiego organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2022/2023”.

 • zdjecie grupowe.jpeg

  Zielona Szkoła

  Nasza przygoda na Zielonej Szkole rozpoczęła się! O godzinie 9.00 wyjechaliśmy spod szkoły, a o godzinie 12.00 w doskonałych humorach dotarliśmy na miejsce. W Rudkach przywitało nas słoneczko. Uczniowie aktywnie rozpoczęli swój pobyt.

 • IMG_7386.JPG

  Pokazy fizyczne 2022

  16.09.2022 roku uczniowie klas ósmych brali udział w 62 edycji Pokazów fizycznych organizowanych przez Instytut Fizyki Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej. Program pokazów: Płyny, Światło, Ruch Obrotowy, Elektrostatyka. Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej.

 • uczniowie podczas sprztania świata.jpg

  Sprzątanie świata

  W piątek, 16 września, klasy 6a i 6b wzięły udział w akcji „Sprzątanie świata”. Sprzątaliśmy bulwar nad Wisłą oraz okolicę starego mostu. Sprzątanie zakończyło się integracją uczniów w parku koło Pałacu Marynki. Uczniowie otrzymali poczęstunek i drobne upominki, były też zorganizowane zabawy integracyjne.

 • IMG20220919123829.jpg

  Międzynarodowy Dzień KROPKI

  Międzynarodowy Dzień Kropki czyli święto odkrywania talentów, kreatywności, odwagi i zabawy. Nasi uczniowie tego dnia także świetnie się bawili. Na lekcji matematyki i techniki dzieci miały do rozwiązania wydawałoby się proste zadanie, a mianowicie połączyć kropki, by powstał rysunek... Któż z nas jako małe dziecko nie uwielbiał rozwiązywać takich łamigłówek... Zobaczmy jak poradzili sobie nasi uczniowie.

 • wirusy goniące chłopca.jpg

  Profilaktyka chorób zakaźnych

  W związku z trwającym w dniach 12-16 września 2022 r. „Tygodniem profilaktyki chorób zakaźnych” zainicjowanym przez Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Kuratorium Oświaty w Lublinie z udziałem dyrekcji szkoły, Samorządu Uczniowskiego, wychowawców oraz całej społeczności szkolnej w naszej szkole trwa akcja informacyjno-edukacyjna „Tydzień dla profilaktyki chorób zakaźnych”.

 • Logo szkoły

  Wideokonferencja dla rodziców i nauczycieli

  W związku z trwającym w dniach 12-16 września 2022 r. „Tygodniem profilaktyki chorób zakaźnych” zainicjowanym przez Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Kuratorium Oświaty w Lublinie przygotowało propozycje konferencji on-line dla nauczycieli i rodziców.

 • Plakat projektu Wszyscy inni kazdy równy.png

  Każdy inny wszyscy równi

  Informujemy, że nasza szkoła w bieżącym roku szkolnym przystąpiła do Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjno- Społecznego pt. "KAŻDY INNY - WSZYSCY RÓWNI". Projekt ma na celu uwrażliwienie na obecność i potrzeby osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, rozwijanie empatii oraz tolerancji, a także likwidowanie uprzedzeń wobec osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

 • uczestnicy narodowego czytania.jpeg

  Narodowe Czytanie 2022

 • rozpoczęcie roku (2).png

  Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23

  Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 w klasach 1-8 odbędzie się 1.09.2022 r. o godz. 9.00 w formie spotkań z wychowawcami w salach lekcyjnych według harmonogramu:

 • STOŁÓWKA.png

  Opłata za obiady - WRZESIEŃ 2022

 • Rozpoczęcie roku szkolnego 2020_2021.jpg

  Przydział sal na rok szkolny 2022/23

 • Logo szkoły

  Zapisy na świetlicę szkolną 2022/2023

  Informujemy, że można już dokonywać zapisów dziecka do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2022/2023. Wnioski prosimy składać do sekretariatu szkolnego. Z opieki świetlicy mogą skorzystać dzieci kl. 1 -3 rodziców pracujących zawodowo jeśli nie mogą ze względu na czas pracy zapewnić opieki dzieciom przed lub po zakończeniu zajęć lekcyjnych.

 • RADA RODZICÓW.png

  Spotkanie organizacyjne dla klas pierwszych i zerówek

Powrót na początek strony