• 324678144_844736196816698_4339297524349212664_n.jpg

Świąteczny Konkurs Muzyczny rozstrzygnięty!

Świąteczny Konkurs Muzyczny został rozstrzygnięty! Zadaniem dzieci było nauczenie się dowolnej kolędy lub pastorałki, a następnie nagranie swojego śpiewu i przyniesienie nagrania. Spośród wielu zgłoszeń wybrano 3 laureatów oraz przyznano 5 wyróżnień.

• Iga.png

Sukces Igi na Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd

Iga Dąbrowska uczennica grupy 0 i członkini szkolnego zespołu Fortissimo jest w gronie laureatów XXVIII edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd - Puławy 2023. Gratulujemy i zapraszamy 8 stycznia na godzinę 16.00 na Koncert Laureatów do Puławskiego Domu Kultury „Dom Chemika”.

• Julian z nagrodami.jpg

Sukces jednego z najmłodszych uczniów naszej szkoły!

Miło nam poinformować, ze Julian Lewandowski, uczeń oddziału 0a, zajął II miejsce w Ogólnopolskim konkursie plastycznym „MÓJ PRZYJACIEL MIŚ”! Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

• BASEN.jpg

Wejścia indywidualne - informacja

Informujemy, że w dniach 30 i 31 grudnia 2022 r. oraz dnia 7 stycznia 2023 r. wejścia indywidualne na basen zostają odwołane.

• christmas crackers.jpg

Konkurs na najlepsze Christmas Crackers rozstrzygnięty!

Konkurs na "Najbardziej wystrzałowy bożonarodzeniowy Christmas Cracker" miał swój finał po raz drugi w naszej szkole i dostarczył mnóstwo emocji obserwatorom, którzy mieli okazję oglądać eksplozję Christmas Crackers. Młodzi twórcy wykazali się sporą zręcznością i pomysłowością w wykonanych pracach.

• wesołych swiat.png

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

Do zobaczenia 2.01.2023 roku!

• 20221221_100448.jpg

"Śpiewajcie i grajcie mu..."

Ostatni dzień przed Świętami Bożego Narodzenia spędziliśmy wspólnie.

• kiermasz świąteczny.jpg

Zapraszamy na kiermasz świąteczny!

Zapraszamy na kiermasz świąteczny przygotowany przez naszych uczniów.

Świąteczny Konkurs Szachowy

Świąteczny Konkurs Szachowy został rozstrzygnięty! W konkursie wzięli udział uczniowie z klas 1-3, którzy mieli za zadanie przedstawić swoje ulubione bierki szachowe, jako świąteczne postacie. Nie zabrakło hetmanów i królów przebranych za Mikołaja, wież przedstawionych jako świąteczne choinki, skoczków ciągnących sanie, czy pionków przebranych za renifery.

Dzień Patrona

24 grudnia przypada 224. rocznica urodzin Adama Mickiewicza, patrona naszej szkoły. Z tej okazji chcemy zaproponować Wam zabawę. Na przerwach we wtorek 20.12.2022 możecie wziąć udział w quizie ze znajomości życiorysu i twórczości patrona szkoły, który poprowadzą uczennice klasy 7a. Na drugim piętrze możecie sobie zrobić zdjęcie w, wcielając się w postać Świtezianki i Strzelca z ballady A. Mickiewicza „Świtezianka”.

Grajmy w szachy!

Zajęcia szachowe w naszej szkole to nie tylko trening planowania i przewidywania, koncentracji, logicznego myślenia, czy poprawianie umiejętności rozwiązywania problemów. Zajęcia szachowe to też dobra zabawa. W czasie lekcji używamy komputerów i tablic multimedialnych, na których rozwiązujemy zadania i uczymy się taktyki szachowej. Wielu uczniów zapisuje sobie nazwy stron, z których korzystamy, żeby swoich sił z zadaniami i wyzwaniami spróbować także w domu. Cudownie jest usłyszeć od dzieci, że w wolnym czasie, zamiast gier czy YouTube, wybierają rozwiązywanie zadań szachowych online lub rozgrywają wirtualne partie z kolegami i koleżankami z klasy.

• woda planeta życie.png

Przygody z wodą

W listopadzie uczniowie naszej szkoły włączyli się w realizację projektu ekologicznego „Woda. Planeta. Życie” organizowanego przez Wydawnictwo Wspólnota oraz MPWiK "Wodociągi Puławskie", obchodzące w tym roku 30-lecie powstania spółki. Cała społeczność szkolna aktywnie uczestniczyła w jednym z zadań projektowych - jakim była zbiórka butelek PET. Udało się zebrać aż 51 worków zgniecionych butelek przeznaczonych do recyklingu. W konkursowej rywalizacji klas 4-8 zwyciężyła klasa 6b, której uczniowie zebrali 576 butelek PET.

• Konkurs Świąteczny.png

Świąteczny konkurs muzyczny

Zapraszamy uczniów klas 0-3 do wzięcia udziału w świątecznym konkursie muzycznym!

• 0b (2).jpeg

Mikołajki w SP10

6 grudnia odwiedził nas Mikołaj, który przyniósł uczniom piękne prezenty. Dzieci wypatrywały Mikołaja już od rana, czujnie nasłuchując jego dzwonków oraz wypatrując reniferów ciągnących sanie. Niektórzy nawet "widzieli", jak parkował na dachu szkoły ;) Mikołaju, dziękujemy za odwiedziny! Zapraszamy za rok!

• IMG_20221202_100322.jpg

Sukcesy pływackie naszych uczniów

2 grudnia 2022 r. odbyły się w Hali Sportowej MOSIR w Puławach Zawody Rejonowe w pływaniu. W zawodach wystartowała liczna grupa uczniów naszej szkoły. Nasi reprezentanci wystartowali w konkurencjach indywidualnych i sztafetach osiągając wiele sportowych sukcesów.

BASEN NIECZYNNY 8.12.2022

W dniu 8.12.2022r BASEN NIECZYNNY za powstałe utrudnienia przepraszamy.

Regulamin świetlicy

Zapraszamy do zapoznania się z zaktualizowanym regulaminem świetlicy szkolnej.

• plakat HPV.jpg

Bezpłatne szczepienia przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego HPV

Zapraszamy dziewczynki i chłopców urodzonych w 2010 roku i zamieszkałych na terenie Miasta Puławy na bezpłatne szczepienia przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego HPV.

Powrót na początek strony