Podsumowanie Mistrzostw Szkoły w pływaniu

Pływaczki kl3b - styl grzbietowy.jpg

Na przełomie lutego i marca w naszej szkole odbyły się zawody pływackie, w których wzięło udział 28 dziewcząt oraz 25 chłopców umiejących pływać stylem grzbietowym.

W klasach drugich mistrzem szkoły w pływaniu stylem grzbietowym został Jasio Zdrzalik z klasy 2b, natomiast mistrzynią szkoły w pływaniu stylem grzbietowym została Nikola Lewtak z klasy 2a.

Ponadto w klasach II najlepszymi grzbiecistkami zostały: Maja Skwira z klasy 2a, Zuzanna Piekarska z klasy 2b, Hania Świć z klasy 2a, Mia Łysiak z klasy 2b oraz Marysia Lewczuk z klasy 2b. Najlepszymi grzbiecistami zostali: Franek Lis z klasy 2b, Igor Przewłoka z klasy 2b, Oskar Iwanejko z klasy 2a, Maksymilian Witkowski z klasy 2a oraz Franek Sobczak z klasy 2a.

W klasach trzecich mistrzem szkoły w pływaniu stylem grzbietowym został Kuba Dacka z klasy 3a, natomiast mistrzynią szkoły w pływaniu stylem grzbietowym została Lila Zdunkiewicz z klasy 3a.

Ponadto w klasach III najlepszymi grzbiecistkami zostały: Nikola Bednarczyk z klasy 3b, Paulina Sobiesiak z klasy 3b, Patrycja Kosmala z klasy 3a, Marysia Kmiecik z klasy 3b oraz Natalia Bochra z klasy 3b. Najlepszymi grzbiecistami w klasach III zostali: Tomek Gajda z klasy 3a, Mateusz Kondracki z klasy 3b, Antek Kazimierczyk z klasy 3a, Kuba Popławski z klasy 3a oraz Mikołaj Pokora z klasy 3b.

Gratulujemy sukcesów wszystkim uczestnikom zawodów.

Miłosz Wójcik, Andrzej Jędrys, Jacek Magnuszewski.