Godziny dostępności nauczycieli

Lp.

Nazwisko i imię

Godziny

Dzień

Miejsce

1

Aftyka Magdalena

7.40- 8.40

środa

9 I p.

2

Antas Izabella

14.30- 15.30

poniedziałek

pokój nauczycieli w-fu

3

Błaszczak Hanna

7.30-8.30

środa

pokój nauczycielski

4

Chabros Justyna

13.30-14.30

piątek

pokój nauczycielski

6

Cybula Hanna

13.30- 14.30

poniedziałek

s. 2 II p.

7

Czech – Dysput Agata

12.45-13.45

piątek

biblioteka

8

Czerska Grażyna

16.00-17.00

czwartek

s. 14 I p.

9

Dąbrowska Liliana

11.30- 12.30

poniedziałek

s. 2 I p.

10

Denkiewicz Małgorzata

 

 

 

11

Filip Beata

12.30- 13.30

piątek

pokój nauczycielski

12

Firlej Renata

13.30- 14.30

wtorek

s. 3 I p.

13

Goluch Natalia

7.50- 8.50

środa

s. 4 II p.

15

Kijewska Małgorzata

12.30- 13.30

środa

s. 12 I p.

16

Kowalczyk Agnieszka

8.30- 9.30

środa

S 5 II p.

17

Leśniak Barbara

14.30- 15.30

poniedziałek

s. 16 II p.

18

Lewikowska Iwona

12.30- 13.30

piątek

s. 12 II p.

19

Maciąg- Szokaluk Katarzyna

8.30-9.30

wtorek

pokój nauczycielski

21

Magnuszewski Jacek

13.30-14.30

Środa

pokój nauczycieli w- fu

22

Majek Iwona

16.00- 17.00

środa

S 14 I p.

23

Markowska Magdalena

7.55- 8.55

poniedziałek

s. 15 II p.

24

Mazur Jarosław

12.45- 13.45

środa

pokój nauczycieli w-fu

25

Mazurkiewicz Anna

11.30- 12.30

wtorek

biblioteka

26

Miazga Anna

7.00- 8.00

piątek

pokój nauczycielski

28

Myszkowska Emilia

14.00- 15.00

czwartek

gabinet pedagoga

29

Nita – Kościelniak Agnieszka

11.30- 12.30

środa

pokój nauczycielski

30

Oleńska Aneta

9.50- 10.50

wtorek

s. 14 II p.

31

Oleś- Sułek Anna

7.55-8.55

wtorek

s. 9 I p.

32

Orkiszewska Anna

8.30- 9.30

piątek

pokój nauczycielski

33

Pajurek Grzegorz

7.55- 8.55

wtorek ( co 2 tygodnie)

S. 16 II p.

35

Pawłowska Elżbieta

7.35-8.35

piątek

s. 13 II p.

36

Piątek Marta

7.00- 8.00

piątek

gabinet pedagoga

38

Rosińska Beata

7.00- 8.00

poniedziałek

pokój nauczycielski

39

Różycka Jolanta

7.45- 8.45

piątek

s. 1 II p.

40

Rybak Beata

13.00- 14.00

wtorek

pokój nauczycielski

41

Strzemska-Lejwoda Joanna

9.40- 10.40

wtorek

pokój nauczycielski

42

Sykuła Renata

13.00- 14.00

czwartek

gabinet wicedyrektora

43

Szafranek Michał

9.40- 10.40

piątek

pokój nauczycieli w-fu

44

Szawlińska Iwona

7.45-8.45

piątek

11 II p.

45

Tarłowska Małgorzata

13.00- 14.00

poniedziałek

gabinet dyrektora

46

Tymińska Irena

12.45- 13.45

poniedziałek

s. 3 II p.

47

Wawer Paulina

12.25-13.25

 

wtorek

 

pokój nauczycielski

48

Wiejak Ewa

12.25- 13.25

czwartek

S 8 I p.

49

Wojtysiak Anna

9.30- 10.30

piątek

świetlica

50

Woś – Gołąbek Patrycja

10.00-11.00

wtorek

pokój nauczycielski

51

Wójcik Dorota

10.35- 11.35

piątek

s. 1 II p.

52

Wójcik Miłosz

13.45- 14.45

czwartek

Pokój nauczycieli w- fu

53

Zeprzałka Ewa

7.35- 8.35

czwartek

S 10 II p.

Powrót na początek strony