Zerówki w szkolnej bibliotece

Pasowanie-na-czytelnika-0B-zdjęcie-grupowe-scaled.jpg

W dniu 17 grudnia, dzieci z zerówek A i B zostały oficjalnie przyjęte do grona szkolnych czytelników. Pani Ania Mazurkiewicz przedstawiła baśń i opowiadanie za pomocą teatrzyku Kamishibai i  wyjaśniła o co prosi każda książka. Następnie uczniowie złożyli oficjalną OBIETNICĘ i mogli już wypożyczyć swoją pierwszą książkę z biblioteki szkolnej. Na pamiątkę tej wizyty, otrzymały podpisane imieniem i nazwiskiem kolorowe zakładki. Po powrocie do sal, zerówkowicze z zaciekawieniem przeglądali swoje wypożyczone książki.

Nowym czytelnikom, życzę miłej lektury i zapraszam do częstego zaglądania do szkolnej biblioteki.

                                                                                                                                Autor: Anna Mazurkiewicz

Powrót na początek strony