Dzień Chłopaka w 6a

klasa 6a podczas gry w paintball (1).jpg

W poniedziałek 25 września wyruszyliśmy na fantastyczną przygodę na łonie natury.

Naszą wyprawę rozpoczęliśmy od podróży komunikacją miejską, po czym spacerkiem dotarliśmy do miejsca docelowego, mianowicie czekał na nas najprawdziwszy poligon wojskowy. Dostaliśmy super sprzęt, który pozostawiał kolorowe plamy na mundurkach i nie tylko ;). Przed pierwszym sygnałem oczywiście pojawił się strach, ale po przekroczeniu linii startu rywalizacja wzięła górę. Gdyby nie Dzień Chłopaka dziewczyny zdecydowanie wygrałyby pojedynek. ale... Wspaniałą zabawę zakończyliśmy ogniskiem z pysznymi przekąskami. Podczas wspólnego spędzania czasu wśród dziewcząt wyłoniły się zdolności aktorskie i reżyserskie. Kto wie, może kiedyś obejrzymy film z udziałem naszych małych gwiazdeczek.

Autorzy: Uczniowie klasy 6a

Powrót na początek strony