Rozstrzygnięcie konkursu muzycznego "Świąteczne muzykowanie"

267552535_3160294790919450_2688536342355178077_n.jpg

Informujemy, że muzyczny konkurs "Świąteczne muzykowanie" organizowany przez naszą szkołę dla klas 0 - 3 został rozstrzygnięty!

Celem konkursu było propagowanie kultury muzycznej wśród dzieci i młodzieży, kultywowanie Świąt Bożego Narodzenia, rozwijanie talentów uczniów i zachęcanie ich do pracy twórczej.

Z ogromną przyjemnością przesłuchaliśmy i obejrzeliśmy nagrania uczniów, którzy zgłosili się do konkursu. Wszystkie nagrania reprezentowały bardzo wysoki poziom artystyczny. Pojawiły się zarówno tradycyjne kolędy, jak i nowoczesne wykonania piosenek i pastorałek.

Ze względu na to, że każde nagranie jest wyjątkowe, wprowadza świąteczną atmosferę i reprezentuje wysoki poziom artystyczny w swojej grupie wiekowej, jury zdecydowało, że dziewczynki:

- Nel Mrozicka - klasa 1A - "Dzisiaj w Betlejem",
- Anita Karpińska - klasa 3A - "Kolęda dwóch serc",
- Maja Skwira - klasa 0A - "Choineczka",
- Nadia Prusik - klasa 1A - "Przybieżeli do Betlejem"

otrzymują tytuł laureata w konkursie "Świąteczne muzykowanie".

 

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom i dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie!

Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się po powrocie uczniów do szkoły, czyli 10.01.2022 r.Nagrań laureatów można posłuchać wchodząc na Padlet poprzez poniższy link: https://padlet.com/ewawiejak90/zujxlhfbo20htl8g

Nagrania zostaną również udostępnione na szkolnym fanpage na portalu Facebook, gdyż takie talenty nie mogą pozostać niezauważone :)Organizatorzy: Diana Madejska - Chuchała, Ewa Wiejak.

 

Powrót na początek strony