Sukcesy pływackie naszych uczniów

IMG_20221202_100322.jpg

2 grudnia 2022 r. odbyły się w Hali Sportowej MOSIR w Puławach Zawody Rejonowe w pływaniu. W zawodach wystartowała liczna grupa uczniów naszej szkoły. Nasi reprezentanci wystartowali w konkurencjach indywidualnych i sztafetach osiągając wiele sportowych sukcesów.

Najlepsze wyniki indywidualnie osiągnęli :

Fabian Barański zajął II miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym , Zofia Wolska zajęła II miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym , Maja Usarek zajęła III miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym , a Maciej Reszka zajął III miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym.

Wymienieni uczniowie zakwalifikowali się na zawody wojewódzkie, które odbędą się w Lublinie.

Także bardzo dobrze spisali się nasi reprezentanci startując w sztafetach pływackich 6 x 25 m. W kategorii dzieci starszych sztafeta dziewcząt wywalczyła IV miejsce, startując w składzie : Zuzanna Dzido, Kornelia Sobczak, Ada Banasiewicz, Amelia Wyroślak, Zuzanna Blaszke i Maja Magnuszewska. Jeszcze lepiej spisali się chłopcy w kategorii dzieci starszych, którzy zajęli III miejsce. Nasza sztafeta startowała w składzie : Oliwier Rzepka, Maciej Reszka, Jakub Morgaś, Jakub Pietruszka, Paweł Fierzbik i Michał Lis. Bardzo dobry wynik osiągnęły dziewczęta w kategorii dzieci młodszych zajmując II miejsce, które dało im awans na zawody wojewódzkie. Dziewczęta wystartowały w składzie : Zofia Wolska, Maja Usarek, Lena Pyszniak, Maja Krześniak, Hanna Kubiś i Emilia Wojnicka. . Najlepszy wynik w sztafetach osiągnęli jednak chłopcy w kategorii dzieci młodszych zajmując I miejsce , co dało im awans na zawody wojewódzkie. Chłopcy wystartowali w składzie : Fabian Barański, Rafał Krasucki, Wojciech Chudzik, Jakub Kuna, Antoni Kobiałka i Wiktor Jarosz. Gratulujemy naszym młodym sportowcom i życzymy im kolejnych sukcesów w zawodach wojewódzkich.

Powrót na początek strony