"Śpiewajcie i grajcie mu..."

20221221_100448.jpg

Ostatni dzień przed Świętami Bożego Narodzenia spędziliśmy wspólnie.

Dzieci z oddziałów 0-3 świętowanie rozpoczęły od wysłuchania fragmentu Pisma Św. Następnie wystąpił szkolny zespół Fortissimo, soliści, duety oraz poszczególne klasy,  które zaprezentowały kolędy i pastorałki. Pojawiły się nawet angielskie i niemieckie piosenki świąteczne. Po wspólnym kolędowaniu podzieliliśmy się opłatkiem i zjedliśmy symboliczny wigilijny poczęstunek.

Klasy 4-8 zaprezentowały kolędy w językach polskim, angielskim i hiszpańskim. Po części artystycznej uczniowie udali się z wychowawcami do klas na wigilie klasowe.

Zapraszamy do obejrzenia nagrań z kolędowania dostępnych na naszym fanpage na portalu Facebook.

Autorzy: Ewa Wiejak, Jolanta Różycka

Fot.: wychowawcy klas

Powrót na początek strony