Mistrzostwa w Sztafetach Przełajowych

dziewczynki z dyplomem.jpg

W dniu 29 września w lesie w pobliżu ulicy Bema odbyły się Miejsko-Powiatowe Mistrzostwa w Sztafetach Przełajowych. Dane nam było przeżyć znakomitą sportową rywalizację i fantastyczne starty naszej młodzieży. Chłopcy z klas VII/VIII zajęli pierwsze miejsce uzyskując awans na zawody rejonowe. Uczniowie spisali się znakomicie. Pokazali ogromny hart ducha, udowodnili, że można wygrywać, osiągać znakomite wyniki, wzmacniać pewność siebie.

Nasi zwycięzcy to:
-Jakub Pietruszka,
-Mateusz Dobiecki,
-Paweł Fierzbik,
-Jakub Morgaś,
-Mateusz Nowak,
-Alan Siepietowski,
-Mateusz Łącz,
-Mateusz Szykut

Dziewczęta klas V/VI zajęły III miejsce a dziewczęta klas VII/VIII piąte. W skład drużyn wchodziły następujące uczennice: Alicja Rogulska, Patrycja Makuch, Alicja Zdżalik, Maja Czekaj, Julia Komorek, Emilia Wojnicka, Zuzanna Blaszke, Maja Magnuszewska, Zuzanna Dzido, Wiktoria Koźmin, Natalia Kotkiewicz, Aleksandra Sosik, Malwina Nowak , Kornelia Sobczak.
Serdecznie gratulujemy zawodniczkom i zawodnikom sportowej postawy, chęci i samozaparcia, by wystartować w zawodach, by mieć możliwość reprezentowania naszej szkoły. Udział w rywalizacji sportowej to zawsze duże wyzwanie. Podołaliście! Gratulujemy! Trzymajcie tak dalej!

Autorzy: Izabella Antas, Jacek Magnuszewski

Powrót na początek strony