Turniej badmintona - Wiosenna lotka JUNIOR

23 kwietnia 2022 r. w Szkole Podstawowej nr 10 w Puławach odbył się kolejny turniej badmintona, zatytułowany Wiosenna Lotka Junior. Turniej przeznaczony był dla dzieci i młodzieży do lat 15 i został objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Puławy - Pana Pawła Maja.

Frekwencja była bardzo duża, ogółem odwiedziło nas 40 młodych zawodników z Lublina, Łęcznej, Garwolina, Zamościa, Nałęczowa, Łopatek i oczywiście Puław.

Rywalizacja odbywała się w 7 kategoriach na 4 kortach, rozegrano ok 70 meczy, a pula nagród wyniosła ponad 1500 złotych !!!

Wśród nagród były m. in. dwa termobagi, rakieta badmintonowa, skarpety sportowe, owijki oraz inny sprzęt sportowy.

Ale oczywiście nie nagrody były najważniejsze, lecz sportowa rywalizacja.

Na zwycięzców poszczególnych kategorii czekały także pamiątkowe medale,a dla wszystkich uczestników dyplomy.

Turniej został zorganizowany został przy wsparciu finansowym Miasta Puławy - za co serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy także Wiceprezydent Miasta Puławy Pani Beacie Kozik za obecność oraz ciepłe słowa na otwarciu turnieju.