WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO ENGLISH HIGH FLIER 2021

Plakat English.jpg

9 grudnia 2021r. odbyła się XX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego „English High Flier” organizowanego przez stowarzyszenie JERSZ – ŁOWCY TALENTÓW. Konkurs odbywa się cyklicznie, a jego celem jest wspieranie szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży oraz stworzenie możliwości do intelektualnego współzawodnictwa i popularyzacji języka angielskiego. W Szkole Podstawowej nr 10 w Puławach w konkursie wzięło udział 27 uczniów z klas piątych, szóstych, siódmych i ósmych.

Dyplomy uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymali:
  1. Nikola Janisz kl. 5s [opiekun: mgr Iwona Lewikowska].
  2. Aleksandra Sosik kl. 6a [opiekun: mgr Iwona Lewikowska].
  3. Gabrysia Wicha kl.7a [opiekun: mgr Agata Czech-Dysput].
  4. Piotr Struski kl.8c [opiekun: mgr Beata Rybak].
  5. Piotr Schodowski kl.8c [opiekun: mgr Beata Rybak].
  6. Aleks Szymański kl.8c [opiekun: mgr Beata Rybak].
Dyplom uznania za uzyskania dobrego wyniku otrzymali:
  • Malwina Szczypa kl.8c [opiekun: mgr Beata Rybak]
  • Michał Stateczny kl.7b [opiekun: mgr Jolanta Różycka].
Autor: Beata Rybak
Powrót na początek strony