Bezpłatne szczepienia przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego

image001.jpg

Dzień dobry Uprzejmie informujemy, że Zakład Opieki Zdrowotnej „ Medical” po raz kolejny organizuje wspólnie z Urzędem Miasta Puławy akcję bezpłatnych szczepień przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego HPV.

Tym razem akcją szczepienia zostaną objęci również chłopcy. Osobami uprawnionymi do skorzystania  z bezpłatnych szczepień są dziewczynki i chłopcy urodzeni w 2010 roku i zamieszkali na terenie gminy Miasto Puławy. Bezpieczeństwo i skuteczność stosowanej szczepionki były poddane ocenie podczas wieloletnich badań klinicznych. Udział  w programie poprzedzony będzie konsultacją medyczną pediatry uprawnionego do prowadzenia szczepień profilaktycznych. Zapisy oraz więcej informacji o szczepieniach można uzyskać pod nr tel.: 691 244 111 lub osobiście w placówce medycznej Medical przy ul. Kruka 2. Serdecznie zapraszamy!!

 

Pozdrawiam

 

Beata Tadasiewicz

Kierownik Działu Administracyjno-Gospodarczego

Specjalista ds. marketingu

Medical

Pliki do pobrania

Powrót na początek strony