Walentynki w naszej szkole

OQ3AE907.jpg

Dzień świętego Walentego, popularnie zwany walentynkami, wpisał się już na stałe w harmonogram naszych szkolnych imprez i uroczystości. Nie traktujemy go w kategoriach typowego Święta Zakochanych, ale przede wszystkim jako okazję do okazania sobie serdeczności, życzliwości, ciepła, podjęcia rozważań o miłości i jej sensie.

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego i ich opiekunów tradycyjnie zorganizowano „pocztę walentynkową”. Wszyscy, którzy chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom, wrzucali kartki walentynkowe (w większości własnoręcznie wykonane) do specjalnie przygotowanego pudełka. Trzeba przyznać, że szkolne listonoszki nie narzekały na brak pracy, było bowiem wielu chętnych, którzy skorzystali z tej możliwości.

Autor: Samorząd Uczniowski

Powrót na początek strony