Rozstrzygnięcie konkursu na “Najciekawszą zakładkę do książki”

zakładki-z-kategorii-0-I.jpg

Miło mi poinformować czytelników z klas 0-III, że konkurs ogłoszony podczas Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek został rozstrzygnięty.

Dostarczyliście wiele ciekawych, pomysłowych i pięknych zakładek. Komisja oceniająca miała wielki problem z decyzją na tyle, że zamiast miejsc, wytypowała same wyróżnienia. Przyznano cztery wyróżnienia w kategorii 0-I klasa i cztery w kategorii II-III klas. Wyróżnienia otrzymali: Lena Jóźwicka z “0”a, Nela Mrozicka z “0”a, Liliana Zdunkiewicz z “0”a, Zuzanna Klimowicz z kl. Ib, Tymoteusz Lewandowski z kl. IIa, Antonina Pajurek z kl. IIb, Patrycja Makuch z kl. IIIa oraz Szymon Kowalczyk z kl. IIIa.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za udział w konkursie i zapraszam na podobne.
Autor: Anna Mazurkiewicz
Powrót na początek strony