Spotkanie autorskie z Mateuszem Cetnarskim

spotkanie z Mateuszem Cetnarskim (8).jpg

22 lutego, panie z biblioteki szkolnej zaprosiły wszystkich uczniów klas IV-VIII na spotkanie autorskie z najmłodszym pisarzem gatunku fantasy w Polsce- Mateuszem Cetnarskim.

Młody pisarz w bardzo przystępny i ciekawy sposób przybliżył naszym uczniom jak zaczęła się jego przygoda z pisaniem książek, czym bardzo zainteresował większość swoich słuchaczy. Pod koniec spotkania wykonał ciekawy układ taneczny, którym zaskoczył niejednego ucznia naszej szkoły. Całe spotkanie zakończył sprzedażą swoich książek, rozdawaniem autografów i robieniem pamiątkowych zdjęć. Spotkanie z 18-letnim pisarzem bardzo podobało się nie tylko uczniom, o czym mogło świadczyć duże zainteresowanie kupnem jego książek. Biblioteka szkolna dziękuje panu Mateuszowi za udział w spotkaniu. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie chętniej będą sięgać po książki tego gatunku. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji i zapoznania się z twórczością pisarza. Książki dostępne są w bibliotece szkolnej.

Nagranie pierwsze

Nagranie drugie

Autorzy: Anna Mazurkiewicz, Liliana Dąbrowska

Powrót na początek strony