Mistrzostwa Powiatu Puławskiego w drużynowych biegach przełajowych

na zawodach (9).jpg

5 kwietnia odbyły się Mistrzostwa Powiatu Puławskiego w drużynowych biegach przełajowych.

Naszą drużynę stanowiliy niżej wymienieni uczniowie: Antonina Woś, Tymoteusz Lewandowski, Kamil Tusiński, Patryk Wójcik z klasy IVs, Róża Cieloch z klasy IVa, Alicja Rogulska, Alicja Zdżalik -Va, Paulina Dziewit, Magdalena Piękniewska, Antonina Cygan-VIA Aleksandra Sosik, Natalia Kotkiewicz- VIIa, Zofia Wolska-VIs, Jakub Morgaś, Mateusz Nowak -VIIIa, Tobiasz Goral, Jakub Pietruszka-VIIIb, Antonina Woś, Tymoteusz Lewandowski, Tobiasz Goral (zajęli II miejsca), Mateusz Nowak - VI. Mistrzynią powiatu puławskiego została Antonina Cygan.

Gratulujemy sukcesów!

Izabella Antas, Jacek Magnuszewski

Powrót na początek strony