Uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej

uczennica na tle dekoracji.jpeg

Uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej - święta ludzi, którzy tworzą szkołę: nauczycieli, uczniów, pracowników administracji i obsługi. W dniu 13 października 2022r. w sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Akademia rozpoczęła się od przemówienia Pani Dyrektor Małgorzaty Tarłowskiej, która podziękowała pracownikom szkoły za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Dziękowała wszystkim zgromadzonym za przybycie oraz wręczała nagrody wyróżnionym nauczycielom. Nie zabrakło również życzeń od Samorządu Szkolnego, uczennica Oliwia Makuch złożyła wszystkim pracownikom szkoły serdeczne życzenia.

Część artystyczną przygotowali uczniowie klas IVa i IVs pod opieką p. Magdaleny Markowskiej oraz p. Marty Piątek. Młodzi artyści zaprezentowali krótką inscenizację, w której słowem i pieśnią uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.
Na zakończenie uczniowie wręczyli nauczycielom medale oraz złożyli pedagogom serdeczne życzenia. Uroczystość przebiegała w miłej i radosnej atmosferze.
Autor: Marta Piątek

 

Powrót na początek strony