Plakaty uczniów z klas II i III z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu

1.jpg

Dzień Bezpiecznego Internetu – święto obchodzone w całej Europie w pierwszej połowie lutego. Jest inicjatywą Komisji Europejskiej, mającą na celu zwrócenie uwagi na kwestię bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.

W związku z Dniem Bezpiecznego Internetu, zadaniem uczniów kl. II i III było wykonanie kodeksu (zasad) bezpiecznego korzystania z Internetu.  To uczniowie decydowali jakie zasady są dla nich najważniejsze i ile ich będzie. Zadanie to spotkało się z ogromnym zainteresowaniem ze strony uczniów jak i rodziców. Najlepsze prace miały zostać opublikowane na stronie internetowej szkoły.

Opiekunowie SU jednogłośnie doszli do wniosku, że WSZYSTKIE prace są bardzo dobre i wszystkie należy opublikować.

Dziękujemy uczniom kl. II i III za udział w zadaniu.

Autor: Magdalena Aftyka

Powrót na początek strony