NASZA MAŁA OJCZYZNA

lapbooki 3.jpg

W I semestrze tego roku szkolnego uczniowie klas siódmych wzięli udział w projekcie ogólnopolskim NASZA MAŁA OJCZYZNA realizowanym w Szkole Podstawowej im Władysława Jagiełły w Borku Wlkp.

Celem projektu jest przygotowanie uczniów do pogłębiania wiedzy o ziemi wielkopolskiej , ale także skłonienie młodzieży do poznania wiedzy o innych regionach. Uczniowie naszej szkoły przygotowali lapbooki dotyczące powstania styczniowego. Trzy najlepsze prace zostały wysłane do organizatora. Część z nich możecie obejrzeć na wystawie w szkole. Niestety nie zmieściły się wszystkie, chociaż wiele z nich jest wartych uwagi. Siódmoklasiści wykazali się ogromną inwencją twórczą i wiedzą historyczną dotyczącą naszego miasta i okolic. Wszystkim gratulujemy zaangażowania w poznanie historii własnej małej Ojczyzny.

Autor: A. Orkiszewska

Powrót na początek strony