Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych

Laureat-podsumowanie1.jpg

11 czerwca 2021 roku w auli widowiskowej Szkoły Podstawowej nr 58 w Lublinie odbyło się podsumowanie konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2020/2021.

W bieżącym roku szkolnym zorganizowano 12 konkursów przedmiotowych, do których przystąpiło 19731 uczniów z całego województwa lubelskiego. Laureatami zostało 318 uczniów.

Miło nam poinformować, że wśród tej elitarnej grupy laureatów znalazł się uczeń naszej szkoły Antoni Jóźwicki z klasy VIII b – laureat konkursu geograficznego. Z dumą podkreślamy, iż Antek po raz drugi uzyskał zaszczytny tytuł laureata konkursu geograficznego i odebrał gratulacje z rąk kurator oświaty pani Teresy Misiuk.

Podczas uroczystości podziękowanie otrzymała również pani Małgorzata Tarłowska- dyrektor szkoły oraz pani Renata Firlej, która przygotowywała Antka do konkursu.

Serdecznie gratulujemy Antkowi i życzymy dalszych sukcesów.

Autor: Renata Firlej

Powrót na początek strony