Coś się kończy, coś się zaczyna…

DSC_0711.jpg

W części pierwszej zakończenia, dyrekcja i wychowawcy podziękowali najmłodszym uczniom klas I-III oraz ich rodzicom za całoroczną pracę. Odbyło się wręczenie dyplomów i nagród uczniom klasy III i pokaz taneczny w ich wykonaniu. W drugiej części, wychowawcy rozdali uczniom z klas IV – VIII i III gimnazjum świadectwa z czerwonym paskiem, a potem uczniowie klas VII udekorowali odchodzących absolwentów pamiątkowymi medalami. Były podziękowania i dla rodziców. Na koniec uroczystości odbyło się pożegnanie ważnego pracownika naszej szkoły – pana dyrektora Andrzeja Korpysza. Był on świetnym i wyjątkowym dyrektorem przez 27 lat!!! W podziękowaniu za jego wieloletnią pracę, Zuzia Suszek z kl. VIIIb zaśpiewała piękną piosenkę. Myślę, że łza zakręciła się w oku niejednemu uczniowi, nauczycielowi i rodzicowi, a osoba pana dyrektora na długo zostanie w naszej pamięci.

Powrót na początek strony