Warsztaty pieczenia rogalików w 1a

BF2EyeQV.jpg

W klasie 1a odbyły się kolejne zajęcia z cyklu, w którym rodzice dzielą się z uczniami swoimi pasjami oraz zainteresowaniami. Tata Mai- pan Konrad Teper przeprowadził warsztaty pieczenia rogalików.

Dzieci z zaangażowaniem wałkowały ciasto, formowały rogaliki, nadziewały marmoladą lub czekoladą, a następnie przekazały je do kuchni, gdzie piekły się pod fachowym okiem naszych pań kucharek. Takie zajęcia, wprowadzające dzieci w świat sztuki kulinarnej pozwalają zdobywać nowe doświadczenia za pomocą zmysłu smaku, zapachu oraz dotyku. Zajęcia kulinarne sprawiają dzieciom mnóstwo przyjemności, a odpowiednio zorganizowane rozwijają zainteresowania i przygotowują do życia dorosłego. Zapachu rogalików unoszącego się w całej szkole, nie da się opisać. Było wyjątkowo, a przede wszystkim pracowicie i smacznie! Serdecznie dziękujemy @Konrad Tpr!

Autor: Patrycja Woś - Gołąbek