Sukces naszych uczniów w ogólnopolskim konkursie literackim

12 listopada została rozstrzygnięta V edycja Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Na stalowych skrzydłach”. Zgodnie z wymogami regulaminu uczestnicy zgłaszali jeden utwór poetycki o tematyce związanej z lotnictwem.

Komisja konkursowa doceniła dwoje uczniów z naszej szkoły – Nel Łaszcz z klasy IV b oraz Igora Głowackiego z V b. Nel zajęła III miejsce, zaś Igor otrzymał wyróżnienie

Jak czytamy w końcowym komunikacie komisji konkursowej nadesłane prace „wyróżniała dojrzałość warsztatu literackiego, nietuzinkowe spojrzenie na otaczający świat ich autorów oraz znajomość tematyki lotnictwa i lotników.”

Serdecznie gratulujemy Nel i Igorowi oraz życzymy dalszych sukcesów literackich.

                                                                                                                    Autor: Ewa Zeprzałka

Powrót na początek strony