Move Week w naszej szkole

moveweek-fb-wydarzenia-2-768x576.png

Nasza szkoła bierze udział w dwunastym międzynarodowym programie Move Week.

Już 22 maja rozpocznie się dwunasta edycja Tygodnia Ruchu (MOVE Week). MOVE Week to coroczne globalne wydarzenie, które promuje korzyści płynące z aktywnego stylu życia oraz regularnego uprawiania sportu i aktywności fizycznej. Przez cały tydzień na terenie Europy będą odbywały się wydarzenia sportowe, których celem jest promowanie różnych form ruchu i zdrowego stylu życia. Od swojej pierwszej edycji MOVe Week zebrał ponad 4 miliony uczestników i stał się jednym z największych na świecie wydarzeń sportowych promujących korzyści z regularnego uprawiania sportu i aktywności fizycznej. Wydarzenie koordynowane jest w Polsce przez naszą organizację - Fundację V4Sport.

 

Agnieszka Nita - Kościelniak, Magdalena Aftyka, Liliana Dąbrowska

 

Powrót na początek strony