Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka

dzień dziecka (43).jpg

Nasza szkoła zmieniła się dzisiaj w ogromny plac zabaw. Celebrując Dzień Dziecka dołożyliśmy największych starań, by uśmiech nie schodził z twarzy naszych wspaniałych uczniów.

W ramach uroczystości dzieci i ich rodzice mogli skorzystać z wielu atrakcji. Były wielkie dmuchańce, piana party, strzelanie z łuku, bańki, rodzinne zawody sportowe, malowanie twarzy i paznokci, animacje, tatuaże i warkoczyki, ciasta, popcorn i wata cukrowa, spotkania z policją i strażą pożarną, nauka pierwszej pomocy, kącik artystyczny i wiele, wieeeeele więcej.

Serdecznie dziękujemy dzieciom, ich rodzinom i pozostałym gościom za obecność i świetną zabawę!

Zapraszamy do obejrzenia bogatej fotorelacji na naszym fanpage na portalu Facebook: https://www.facebook.com/sp10pulawy

Zachęcamy również do zapoznania się z artykułem zamieszczonym na portalu Dziennika Wschodniego: Najlepszy festyn roku? Ta szkoła zaprosiła na wyjątkową zabawę!

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego: Ewa Wiejak, Grzegorz Pajurek, Jolanta Różycka, Magdalena Aftyka