Dzień Życzliwości i Pozdrowień

dzień życzliwości i pozdrowień (12).jpeg

21 listopada społeczność uczniowska Szkoły Podstawowej nr 10 obchodziła Dzień Życzliwości i Pozdrowień.

W związku z powyższym każda klasa miała za zadanie wybrać najżyczliwszą osobę w swoim oddziale. Dodatkowo każdy uczeń w tym dniu miał na sobie koszulki w kolorze żółtym. Drzwi poszczególnych pracowni ozdobione zostały wesołymi emotkami, a na korytarzu znalazły się
gazetki nawiązujące do tematyki Dnia Życzliwości. Niektóre klasy przygotowały karteczki z pozytywnymi hasłami, chętni mogli je losować.
Idea święta ma na celu przypomnienie, że warto być dla innych uprzejmym, dobrym, pomocnym. Uśmiech przecież nic nie kosztuje.

Galerię Naszych Najżyczliwszych można zobaczyć na zdjęciach z żółtymi balonami. Oto oni:

Oa-Jan Dudek
Ob.-Martyna Wolska
Ia-Aleksandra Giza
Ib-Emilia Głąb
Ic-Lena Zalewska
IIa-Nikola Lewtak
IIIa-Jakub Dacka
IIIb-Mila Maliar
IVa-Blanka Wolska
IVb-Barbara Małagocka
IVc-Klaudia Maciąg
Va-Karolina Zdunek
Vs-Lena Górecka
VIa-Patrycja Makuch
VIb-Maria Pietruszka
VIc-Antonina Lipska
VIIa-Dmytro Polypets-Pavlat
VIIb-Szymon Stańczyk
VIIIa-Alicja Wojtaś

Mamy nadzieję, że wzorując się na tych osobach, wszyscy będziemy się starać być bardziej przyjacielskimi, życzliwymi, będziemy szanować każdego człowieka.

Autorzy: Samorząd Uczniowski