Wyprawka dla zerówki

Niebieski-i-Kremowy-Pies-Ilustracja-Zabawny-Post-na-Facebooku-1.jpg

Szanowni Rodzice przyszłych zerówkowiczów! Prosimy o zapoznanie się z wyprawką dla dzieci, które w roku szkolnym 2021/22 będą uczęszczały do oddziału zerowego. Skompletowaną wyprawkę przynosimy do szkoły 1.09.2021r. Wszystkie rzeczy muszą być podpisane.

WYPRAWKA STARSZAKA

Informujemy również, że tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego planujemy zorganizować spotkanie informacyjne dla rodziców. Dokładna data i godzina spotkania zostaną podane odpowiednio wcześniej na szkolnej stronie internetowej i Facebooku.

Tymczasem życzymy dzieciom i ich rodzicom udanego sierpniowego wypoczynku. Do zobaczenia w szkole!
Z pozdrowieniami,
Wychowawczynie oddziału “0” 

 

Pliki do pobrania

Powrót na początek strony