Walentynkowe szaleństwo

chłopiec i wychowawczyni w fotobudce.jpg

W klasie 1c odbyło się walentynkowe szaleństwo. Rozpoczęliśmy walentynkowym kodowaniem, następnie dzieci dekorowały serduszkowe ciasteczka, którymi później częstowały Panią Dyrektor oraz wszystkich nauczycieli.

Nie zabrakło również wesołych zabaw z balonami, były serduszkowe puzzle i tańce w rytm walentynkowej muzyki. Ważnym punktem zabawy były zdjęcia, które dzieci mogły wykonać sobie z przyjacielem w specjalnie przygotowanej foto-budce. Podsumowaniem imprezy było wykonanie mozaikowych serc. Praca odbywała się w grupach. Dzieci przyklejały na papierowe serce kolorowe papierowe ścinki oraz inne elementy dekoracyjne. Wszyscy bawiliśmy się świetnie. Myślę, że najważniejsze jest to, że od tej pory tworzymy grupę przyjaciół od serca.

Autor: Dominika Pawłowska

Powrót na początek strony