Dzień Dziecka w naszej szkole

klasa 3b przed lodziarnią.jpg

Dzień Dziecka w naszej szkole obfitował w wiele różnych wydarzeń.

Oddział zerowy obchodził to święto zamawiając pizzę, organizując dzień filmowy z popcornem, lodami, tatuażami i warkoczykami. Następnego dnia odbyło się też wyjście do kina na warsztaty taneczne i film "Pan Wilk i spółka".

Klasa 1a zorganizowała warsztaty z robotyki i seans filmu "Matylda".

W klasach drugich ogłoszono wyniki konkursu "Szkolnego mistrza tabliczki mnożenia" oraz wręczono nagrody.

W klasie 2b miał odbyć się piknik na świeżym powietrzu, jednak pogoda pokrzyżowała plany. Piknik urządzono w klasie. W tym czasie dzieci grały w ulubione gry planszowe. Piknik zakończył się projekcją filmu "Luca".

Klasa 3b obchodziła Dzień Dziecka przez 3 dni. Pierwszego dnia wybrali się na spektakl „ Piękna i Bestia”. Drugiego dnia zamówili do szkoły pizzę i zakładali ją ze smakiem. Trzeciego dnia poszli na lody. Każdy spełnił swoje marzenia.

Klasa 8b zorganizowała wyjście na paintball.

 

Powrót na początek strony