Profilaktyka chorób zakaźnych

wirusy goniące chłopca.jpg

W związku z trwającym w dniach 12-16 września 2022 r. „Tygodniem profilaktyki chorób zakaźnych” zainicjowanym przez Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Kuratorium Oświaty w Lublinie z udziałem dyrekcji szkoły, Samorządu Uczniowskiego, wychowawców oraz całej społeczności szkolnej w naszej szkole trwa akcja informacyjno-edukacyjna „Tydzień dla profilaktyki chorób zakaźnych”.

Celem akcji jest propagowanie profilaktyki zdrowotnej i kształtowanie zachowania prozdrowotnego wśród dzieci i młodzieży. W ramach podjętych działań uczniowie biorą udział w ciekawych zajęciach, lekcjach wychowawczych, poszerzają wiedzę dotyczącą dbania o własne zdrowie. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu.

Autor: Marta Piątek

Powrót na początek strony