Nauczycielski Challenge 2023 - konkurs dla uczniów i nauczycieli

Logo_biel na niebieskim (poziom).jpg

Serdecznie zapraszamy na Nauczycielski Challenge 2023! Pod tą nazwą kryje się konkurs z nagrodami dla uczniów i nauczycieli! Serdecznie zapraszamy na Nauczycielski Challenge 2023! Pod tą nazwą kryje się konkurs z nagrodami dla uczniów i nauczycieli!

Wystarczy rozwiązać krótki test przygotowany przez nauczycieli przedmiotów humanistycznych i ścisłych . Rywalizacja podzielona jest na grupy wiekowe, tak aby każdy odpowiadał na pytania dostosowane do posiadanej wiedzy.

 

Nauczycielski Challenge odbywa się w dniach 13-16.10.2023 r. Udział jest bezpłatny. Test można rozwiązać za pośrednictwem przeglądarki lub w bezpłatnej aplikacji ZDAY dostępnej w:

 

Google Play

https://play.google.com/store/apps/details?id=live.zday.app&pli=1

 

App Store

https://apps.apple.com/pl/app/zday/id6461458006?l=pl

 

 

Wszystko to oczywiście z okazji tak zwanego Dnia Nauczyciela, czyli Święta Edukacji Narodowej. Konkurs skierowany jest do nauczycieli oraz uczniów podstawówek i szkół średnich. 

 

Za najlepsze wyniki przewidziano nagrody: dla uczniów zestawy klocków Lego oraz gadżety ZDAY, natomiast nauczyciele otrzymają bony zakupowe. Szczegóły wydarzenia oraz regulamin konkursu znajdziesz na stronie: https://zday.pl/nauczycielski-challenge/

 

Dołącz do świętowania Dnia Edukacji Narodowej! 

 

Pobierz aplikację ZDAY i weź udział w rywalizacji o nagrody! 

 

Z góry serdecznie dziękujemy za pomoc w dotarciu z powyższą wiadomością do Państwa odbiorców.

 

Z poważaniem,

Zespół Zday.pl 

 

Powrót na początek strony