Weź udział w konkursie "Świąteczne muzykowanie"

nuty świąteczne tło.jpg

Zapraszamy wszystkich uczniów z klas 0 - 3 do wzięcia udziału w konkursie "Świąteczne muzykowanie".

Głównie założenia konkursu:

  1. Konkurs jest skierowany do dzieci z klas 0 – 3 ze Szkoły Podstawowej nr 10 im. A. Mickiewicza w Puławach.
  2. Uczestnik konkursu ma za zadanie wykonać dowolny wybrany przez siebie utwór muzyczny o tematyce świątecznej (kolęda, pastorałka lub piosenka), nagrać go i zapisać w formie elektronicznej, a następnie do dnia 21.12.2021r. wstawić na konkursowy Padlet: https://padlet.com/ewawiejak90/zujxlhfbo20htl8g
  3. Każdy uczestnik konkursu musi wypełnić „Zgodę na wykorzystanie wizerunku uczestnika konkursu „Świąteczne muzykowanie” stanowiącą załącznik nr 1 do niniejszego regulaminu i przesłać ją na adres email: ewawiejak90@gmail.com
  4. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 22 grudnia 2021 roku na stronie Szkoły Podstawowej nr 10 im. A. Mickiewicza w Puławach: https://sp10.um.pulawy.pl/
  5. Nagrodzeni zostaną wykonawcy, którzy zajmą trzy pierwsze miejsca. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy uczestnictwa.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Organizatorzy: Ewa Wiejak, Diana Madejska - Chuchała

Powrót na początek strony