Sukcesy naszych piłkarek!

zxKKxaX7.jpg

W dniu 23.05.2024r. w Chełmie, odbył się finał mistrzostw województwa w piłce nożnej dziewcząt.

Miło nam poinformować, że nasze dziewczyny rywalizując z przeciwniczkami z całego województwa, spisały się znakomicie i zdobyły srebrny medal. To była jedyna porażka w tym turnieju. Trzeba tez dodać, że w drodze do turnieju finałowego dziewczyny wygrały kolejno: mistrzostwa miasta, powiatu, oraz rejonu wygrywając w sumie 9 meczów i ponosząc tylko jedną porażkę. Naszą szkołę reprezentowały następujące zawodniczki:
1.Czekaj Maja
2.Pajewska Michalina
3.Makuch Patrycja
4.Krzyżanowska Daria
5.Zdżalik Alicja
6.Komorek Julia.
7.Korpysa Marcelina
8.Kosmala Natalia
Jest to pierwszy medal w grach zespołowych dziewcząt w historii naszej szkoły. Gratulujemy !!!
Autor: Jacek Magnuszewski

 

Powrót na początek strony