Dzień Otwarty - fotorelacja

received_165335129665201.jpeg

Robotyka, basen, zajęcia sensoryczne, przyrodnicze, muzyczne, szachy, teatrzyk kamishibai, konsultacje z psychologiem i pedagogiem to tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotowaliśmy z okazji Dnia Otwartego.

Nie zabrakło zabaw i gier w świetlicy oraz zwierzątek tworzonych z balonów. Goście mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej szkoły, zajrzeć do klas oraz skorzystać z opcji oprowadzania, którą oferowali starsi uczniowie.
Dziękujemy wszystkim przybyłym dzieciom i rodzicom za wspólnie spędzony czas i zapraszamy do Dziesiątki w nowym roku szkolnym.
Wszystkie zasady dotyczące rekrutacji do oddziałów zerowych i klas pierwszych można znaleźć w zakładce "Rekrutacja 2023/24"
Autor: Ewa Wiejak
Fot.: uczniowie kl. 4a, nauczyciele

 

Powrót na początek strony