Drodzy Uczniowie, Rodzice i sympatycy SP 10 w Puławach!

na pomoc ukrainie plakat.jpg

W obliczu ostatnich wydarzeń SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU SP 10 przyłącza się do akcji organizowanych przez PCK Puławy, UM Puławy oraz Stowarzyszenie "Przeszłość - Przyszłości" i OGŁASZA ZBIÓRKĘ DARÓW DLA LUDNOŚCI UKRAIŃSKIEJ. 

Wszystkie dary można przynosić od poniedziałku do sali nr 14, I p.
Zbieramy:
- ŻYWNOŚĆ DŁUGOTERMINOWĄ: konserwy, olej, cukier, makarony, mąka, kasza, ryż, herbata, kawa, słodycze, mleko UHT, warzywa/owoce w puszkach (np. fasola, groszek, kukurydza, ananas, brzoskwinia), przeciery pomidorowe w kartonach, suszone owoce, orzechy.
- KOSMETYKI I CHEMIĘ: żele pod prysznic, szampony, mydła, szczoteczki i pasty do zębów, kremy ochronne, podpaski, pampersy dla dzieci, płyny do prania, płyny do mycia naczyń.
- ŚRODKI OPATRUNKOWE: zwłaszcza na zranienia i oparzenia: koce termiczne, gazy jałowe, kompresy jałowe, opaski dziane, bandaże elastyczne, ampułki soli fizjologicznej, środki odkażające, rękawiczki jednorazowe, chusty opatrunkowe sterylne, opaski uciskowe, nożyczki do opatrunków.
- NOWE KOCE I ŚPIWORY
UWAGA! Nie zbieramy odzieży!
Powrót na początek strony