Konkurs na logo projektu Erasmus+

Realizowany projekt nosi nazwę “Book wreath – reading is fun!”. Dotyczy on czytelnictwa, popularyzacji literatury krajowej i zagranicznej wśród dzieci i młodzieży oraz współpracy międzynarodowej w ramach projektu. Kraje, które współtworzą projekt to: Polska, Malta, Bułgaria, Portugalia, Turcja, Włochy.

Na czym polega konkurs?

1. Wymyśl i stwórz logo projektu:
    – w formie cyfrowej w dowolnym programie graficznym
    – albo w formie plakatu (rozmiar dowolny)
  2. Pamiętaj, że projekt jest realizowany w języku angielskim, więc wszystkie opisy w logo powinny być zapisane właśnie w tym języku. Jeśli masz wątpliwości, jak przetłumaczyć swój pomysł, zgłoś się do nauczyciela języka angielskiego.
  3. Swoją pracę dostarcz do nauczycieli koordynujących projekt:
    – pracę wykonaną w programie graficznym prześlij na wybranego e-maila:
    pani Agata Czech-Dysput: agataczech@go2.pl
    pani Ewa Wiejak: ewawiejak90@gmail.com
    – pracę w formie plakatu dostarcz do pani Ewy Wiejak do sali nr 8 na pierwszym piętrze
  4. . Termin składania prac – 9.11.2020r.

Na uczestników, którzy zajmą w naszej szkole I, II i III miejsce, czekają atrakcyjne nagrody.

Konkurs jest międzynarodowy. Biorą w nim udział uczniowie ze wszystkich szkół tworzących projekt.
Może to właśnie Twoja praca zostanie logo międzynarodowego projektu. Powodzenia!

Autor: Ewa Wiejak