I miejsce w Sportowej Olimpiadzie Przedszkolaka

zawodnicy na podium.jpg

7 czerwca 2022 r. nasze "Supersmyki" wzięły udział w VIII Sportowej Olimpiadzie Przedszkolaka pod patronatem Prezydenta Miasta Puławy zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 10 w Puławach. Wszyscy mieliśmy wspaniałą zabawę, zarówno nasi zawodnicy, jaki i pozostała kibicująca część grupy. Jak zwykle nasza grupa okazała się niezawodna: chłopcy-zawodnicy wywalczyli I miejsce, a tym samym zdobyli puchar Prezydenta Miasta, a dziewczynki wspaniale wcieliły się w rolę cheerleaderek dopingując kolegów. A po zakończeniu zawodów, sesji zdjęciowej nasze dzieciaki ucięły sobie pogawędkę z Prezydentem. Do szkoły wróciliśmy pełni pozytywnych emocji i wspaniałych przeżyć.

Autor: Agnieszka Nita - Kościelniak, Ewa Wiejak

Powrót na początek strony