Niesamowity Dzień Chłopaka w VIa

243160531_1015174352633580_5033356111373393562_n.jpg

28 września to wyjątkowy dzień dla naszej klasy 6a. Tego dnia, pod opieką  wychowawczyni pani Iwony Lewikowskiej oraz pana Jacka Magnuszewskiego wybraliśmy się na wycieczkę do Lublina. W Strefie Wysokich Lotów spełnialiśmy swoje marzenia o lataniu i pokonywaliśmy grawitację. Pod opieką trenerów uczyliśmy się podstaw akrobatyki, łącząc sport z zabawą. Dziewczyny były zachwycone ćwiczeniami na szarfie. Spacer po Starym Rynku sprawił wszystkim wielką przyjemność. Trudne wejście na Wieżę Trynitarską okazało się warte wysiłku. Widok z wieży zapierał dech w piersiach. Panorama Lublina jest naprawdę piękna. W Muzeum Wsi Lubelskiej poznaliśmy dawne zwyczaje, obrzędy i tradycje minionej epoki. Po długim okresie nauczania zdalnego, miło było spędzić czas razem na świeżym powietrzu i poznać się na nowo. Wycieczkę będziemy długo wspominać. Marzymy o kolejnym tak udanym wyjeździe.  

Autor: klasa VI a z wychowawczynią

Powrót na początek strony