Nagroda w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym

praca Patryka.jpg

Za nami 53 Międzynarodowy Konkurs Plastyczny, którego Sponsorami i Organizatorami są: Pentel Co., Ltd. oraz Biiku Bunka Kyokai (Fundacja na Rzecz Rozwoju Sztuki) przy współpracy z Ministerstwem Spraw Zagranicznych Japonii oraz Ministerstwem Edukacji, Kultury, Sportu, Nauki i Technologii Japonii, gazetą Yomiuri Shimbun, Japońską Federacją Projektowania Artystycznego, Japońskim Stowarzyszeniem Edukacji Artystycznej. Każdego roku na konkurs wpływa ponad 130 000 prac z całego świata!

Z radością i dumą informujemy, że wśród polskich laureatów znalazł się uczeń naszej szkoły- Patryk Wójcik, który otrzymał nagrodę BRONZE (brązowy medal); opiekunem była pani Patrycja Woś- Gołąbek.
Patrykowi serdeczne gratulujemy i dziękujemy za promowanie naszej szkoły w kraju i na świecie!

Autor: Patrycja Woś - Gołąbek