Spacer do parku – grupa 0B

Na spacerze obserwowaliśmy zmiany które obecnie zachodzą w przyrodzie. W parku dzieci rozpoznawały napotkane drzewa, opisywały wygląd ich liści oraz owoców. Każde dziecko miało za zadanie zebrać dary jesieni, które potem przynieśliśmy do szkoły. Dodatkową atrakcją były spotkane w parku zwierzęta: wiewiórka, pawie i bażanty. Po zakończonym spacerze przypomnieliśmy nazwy drzew na których można znaleźć przyniesione przez dzieci skarby. Spacer podobał się wszystkim, dzieci wróciły z niego bardzo zmęczone ale szczęśliwe. Zapraszam do obejrzenia relacji z naszej wyprawy.

Autor: Joanna Stefanek