• Logo szkoły

Zapisy na świetlicę szkolną 2023/2024

Informujemy, że można już dokonywać zapisów dziecka do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2023/2024.

• chłopiec z robotem.jpg

• IMG_20220211_134402438.jpg

Świetlicowe Walentynki

W ostatni piątek - tuż przed feriami zimowymi - dzieci na świetlicy mogły wziąć udział w różnych zabawach i popracować plastycznie. Tegoroczne Walentynki wypadają pierwszego dnia ferii, dlatego pani Iwona Majek przygotowała kilka zabaw związanych z obchodami tego święta. Świetliczaki mogły również wykonać kartki walentynkowe i oryginalne maski - jeszcze związane z karnawałem. Atrakcji i radości było sporo, co można obejrzeć w galerii...

• Prace zimowe_1.jpg

Świetlicowe fascynacje zimą

Już połowa zimy za nami, ale śniegowa aura nie rozpieszcza nas za bardzo. Dzieci na świetlicy szkolnej pod kierunkiem p. Beaty Rosińskiej puściły wodze fantazji i od stycznia wykonywały piękne śniegowe pejzaże za pomocą przeróżnych technik plastycznych.

• zimowy pejzaż 5.jpg

Zimowe pejzaże

Dzieci na świetlicy malując kredą zimowe pejzaże przedstawiły swoje ulubione zabawy.

• Gazetka niepodległościowa

Dzień Odzyskania Niepodległości w świetlicy szkolnej

Dzieci w trakcie zajęć plastycznych wykonały kotyliony, kolorowały portrety J. Piłsudskiego i H. Dąbrowskiego

• uczniowie stoją pod gazetką predstawiającą dynie.jpg

Halloween w świetlicy

W ostatnim tygodniu października dzieci ze świetlicy przygotowywały "dyniowe" ozdoby z kolorowych papierów. Wycinając i przyklejając usprawniały swoje zdolności manualne. I chociaż święto Halloween jest w Polsce mało praktykowane, świetliczaki bardzo chętnie brały udział w zajęciach.

• dzieci z laurkami.jpg

Dzień Mamy w świetlicy

Życzenia z Okazji Dnia Mamy Za to, że zawsze jesteś przy mym boku, Za to, że jesteś światełkiem w mroku, Za to, że dni moje tęczą malujesz, dziś Mamo z głębi serca Ci dziękuję.

• Wytyczne dla świetlic w czasie pandemii COVID-19

Od 9 listopada do 29 listopada br. szkoła podstawowa oraz szkoła artystyczna realizująca kształcenie ogólne w zakresie szkoły podstawowej jest zobowiązana prowadzić działalność opiekuńczą dla dzieci