Galerie

warsztaty z panią Agnieszką (11).jpg

Serdecznie dziękujemy pani Agnieszce, mamie jednego z uczniów naszej klasy, za przygotowanie i przeprowadzenie wspaniałych zajęć poświęconych rozwijaniu pasji i zainteresowań.

dzień życzliwości i pozdrowień (12).jpeg

21 listopada społeczność uczniowska Szkoły Podstawowej nr 10 obchodziła Dzień Życzliwości i Pozdrowień.

tabliczka mnożenia logo.jpeg

W piątek 17 listopada wzięliśmy udział w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia.

dzieci ze swoimi lasami w słoiku (1).jpg

Cudowna współpraca ze Szkoła Podstawowa nr 10 im. A. Mickiewicza w Puławach , jesteście zawsze z nami i naszymi podopiecznymi dziękujemy Wam ogromnie za udział w wielu akcjach. A poniżej relacja z warsztatów naszych wolontariuszy Las w słoiku.

20231115_123231.jpg

15.11.2023r. w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom Powiatowego Konkursu Ortograficznego. Uczennica naszej szkoły – Ola Przewłoka z klasy VIa zajęła III miejsce i otrzymała nagrodę w postaci talonu do Empiku.

wręczenie nagród (1).jpg

W dniu 11 XI odbyły się XXXIII Ogólnopolskie Biegi Niepodległości. Dziewczęta z naszej szkoły w klasyfikacji ogólnej zajęły I miejsce zdobywając okazały puchar. Chłopcy zaś zajęli III miejsce również nagrodzone pucharem.

uroczyste obchody 11 listopada na Włlostowicach (12).jpg

11 listopada uczniowie i nauczyciele naszej szkoły uczestniczyli w uroczystych obchodach Święta Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Po Mszy Św. w kościele na Włostowicach odśpiewaliśmy hymn państwowy, wysłuchaliśmy przemówień i zapaliliśmy znicz przy pomniku Odzyskania Niepodległości.

występy uczniów w dniu odzyskania niepodległości (6).jpg

Klasy 0 - 3 uczciły Dzień Odzyskania Niepodległości prezentując pieśni patriotyczne oraz oglądając film poświęcony temu świętu. Uroczystość poprowadziła pani Liliana Dąbrowska.

20231110_110526.jpg

W dniu dzisiejszym społeczność naszej szkoły wzięła udział w akcji #szkoladohymnu O symbolicznej godzinie 11.11 uczniowie, nauczyciele i pracownicy odśpiewali "Mazurka Dąbrowskiego". Był to jeden ze sposobów uczczenia kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

400139126_345069014871667_8560510535535846764_n.jpg

Nasza szkoła wzięła udział w akcji organizowanej przez fundację "Damy Radę", która zbierała korki dla chorej Ali. Każdy bardzo mocno się zaangażował i udało się uzbierać mnóstwo korków, za co serdecznie dziękujemy.

dzieci przebrane za postacie z bajek (4).jpg

Klasa 1b bajecznie obchodziła Dzień Postaci z Bajek. Oprócz zabaw w sali byli w odwiedzinach u naszych najmłodszych - starszaków. Czytali im bajki i wspólnie rozmawiali o ulubionych postaciach z bajek.

uczennice palą znicze na cmentarzu wojskowym (5).jpg

W dniu 31 października dziewczęta z klas 8a i 7a zaniosły kwiaty i zapaliły znicze na Cmentarzu Wojskowym przy ulicy Piaskowej . Uczennice minutą ciszy uczciły pamięć pomordowanych żołnierzy.

Powrót na początek strony