Galerie

dzień dziecka (43).jpg

Nasza szkoła zmieniła się dzisiaj w ogromny plac zabaw. Celebrując Dzień Dziecka dołożyliśmy największych starań, by uśmiech nie schodził z twarzy naszych wspaniałych uczniów.

dzien dziecka.jpg

Wszystkim dzieciom - zarówno małym, jak i dużym - życzymy wielu powodów do uśmiechu, nieskończonej motywacji do rozwijania swoich pasji i odwagi w spełnianiu marzeń! A jutro zapraszamy na wspólną zabawę podczas Festynu Rodzinnego.

puchacz piotr konkurs.jpg

W tym roku do I etapu ogólnopolskiego konkursu "Puchacz Piotr" przystąpiło blisko 40 tys. dzieci z całej Polski, a na II etapie zmierzyło się prawie 4 tys. półfinalistów. Do finału w Warszawie zakwalifikowali się jednak nieliczni.

konkurs-FOX.jpg

Miło nam poinformować że uczniowie naszej szkoły bardzo dobrze wypadli w Ogólnopolskim Konkurs Języka Angielskiego Fox 2023.

Logo Szkoły Podstawowej nr 10 w Puławach

W załączeniu przekazujemy niezbędne dokumenty dotyczące organizacji dyżurów wakacyjnych w okresie lipiec-sierpień 2023 r.:

dziewczynki na stadionie (1).jpg

W dniu 16 maja na miejskim stadionie w Puławach odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w Czwórboju Lekkoatletycznym.

0x0.jpg

Wizytą w Turcji uroczyście zakończyliśmy i podsumowaliśmy projekt czytelniczy Book Wreath - Reading is fun.

moveweek-fb-wydarzenia-2-768x576.png

Nasza szkoła bierze udział w dwunastym międzynarodowym programie Move Week.

640x0.jpg

Informujemy, że basen będzie nieczynny do odwołania.

336896543_804069947959496_5258307265789045071_n.jpg

"Puchacz Piotr" to ogólnopolski konkurs matematyczny dla wszystkich uczniów klas I-III szkół podstawowych. Umożliwia sprawdzenie wiedzy każdego chętnego ucznia. Jednym z celów konkursu jest popularyzacja matematyki oraz stworzenie możliwości wykazania się uzdolnieniami matematycznymi oraz logicznego myślenia.

uczniowie klas 8 w mediatece (1).jpg

Uczniowie klasy 8a i 8c uczestniczyli w Ekologicznym Evencie Literackim zorganizowanym przez Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta. Zajęcia poprowadził Jarosław Sitek.

Powrót na początek strony