Żegnamy Kazimierę Górską - emerytowaną nauczycielkę naszej szkoły

14 sierpnia, po długiej i ciężkiej chorobie, zmarła w wieku 82 lat KAZIMIERA GÓRSKA - emerytowana nauczycielka fizyki i wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 10.

Uroczystości pogrzebowe odbyły się 18 sierpnia w kościele Miłosierdzia Bożego i na cmentarzu przy ul. Budowlanych.

Tą drogą, w imieniu swoim i Rodziny, składam serdeczne podziękowania wszystkim czynnym i emerytowanym pracownikom Szkoły, którzy wzięli udział w ostatnim pożegnaniu naszej Drogiej Zmarłej. Dziękuję szczególnie p. Dyrektor Renacie Sykule, emerytowanej Dyrektor p. Annie Soboń, pocztowi sztandarowemu w składzie: p. Iwona Lewikowska, p. Beata Rybak i p. Jacek Magnuszewski. Dziękuję za wsparcie i przekazane wyrazy współczucia.

Pozdrawiam serdeczni i życzę wszystkiego dobrego w rozpoczynającym się nowym roku szkolnym.

Autor: Ewa Górska