Dzień Wagarowicza w klasie 5c

klasa 5c w Kuźni Formy (1).jpeg

Wczoraj 21.03.2023 z okazji pierwszego dnia wiosny klasa 5c spędziła Dzień Wagarowicza bardzo aktywnie.

W Kuźni Formy dobry duszek Marcin Furtak zapoznał dzieci z zasadami funkcjonowania siłowni i sprzętów do ćwiczeń. Dzieci ćwiczyły pod fachowym okiem mistrza MMA -Kamila Gawryjołka. Z zaangażowaniem wykonywały ćwiczenia dostosowane do ich wieku i możliwości.
Kuźnia Formy to zdecydowanie miejsce dla wszystkich - tych starszych i młodszych, tych wprawionych i tych zaczynających swoją przygodę z siłownią tak, jak klasa 5c. Uczniowie - zmęczeni, spoceni, ale przede wszystkim zadowoleni - zaszczepi;i w sobie bakcyla do tego rodzaju ćwiczeń!
 Dziękujemy Kuźni Formy za super spędzony czas, a Kamilowi i Marcinowi za profesjonalne podejście. A Wam wszystkim polecamy! Z pewnością wrócimy!
Autor: Katarzyna Korpysa