Tydzień Harrego Pottera - Erasmus+ "Book wreath - reading is fun"

69.jpeg
Tydzień Harrego Pottera realizowany w ramach projektu ERASMUS+ "Book wreath - reading is fun" powoli dobiega końca. To były magiczne i intensywne dni, w czasie których nasi uczniowie i ich nauczyciele pracowali metodą projektu, a nauka przez zabawę pomogła zrealizować postawiony cel główny, czyli propagowanie czytelnictwa wśród dzieci.
W czasie Tygodnia Harrego Pottera zrealizowaliśmy następujące zadania: czytaliśmy fragmenty książki, oglądaliśmy filmy o Harrym Potterze, rozwiązywaliśmy zagadki w escape room'ach, wykonaliśmy różdżki i czapki czarodziejów, eksperymentowaliśmy podczas lekcji eliksirów, pracowaliśmy w grupach dzieląc się na poszczególne domy Hogwartu, pracowaliśmy z Ozobotami, uczestniczyliśmy w magicznych pokazach, lataliśmy na miotłach, rozwijaliśmy wyobraźnię i kreatywność i wiele, wieeeele więcej. Wszystkim, którzy włączyli się w naszą akcję serdecznie dziękujemy!
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
Autorzy: Zespół projektu Erasmus+ "Book wreath - reading is fun":
Agata Czech-Dysput, Ewa Wiejak, Patrycja Woś-Gołąbek, Liliana Dąbrowska, Grażyna Czerska