Nasi młodzi pływacy najlepsi w Mistrzostwach Puław Klas III w Pływaniu

mistrzostwa puław w pływaniu (5).jpg

W dniu 28 maja 2024 r. odbyły się na pływalni Hali Sportowej MOSIR Mistrzostwa Puław dzieci z klas 3 w pływaniu.

Do zawodów została zakwalifikowana przez organizatora liczna grupa dziewcząt i chłopców z naszej szkoły. Rywalizacja odbywała się w kategoriach  dziewcząt  i chłopców na dystansie 50 m stylem grzbietowym. Nasi reprezentanci w rywalizacji z uczniami szkół puławskich zaprezentowali się doskonale zajmując wiele wysokich miejsc.

Bezkonkurencyjni w swoich wyścigach okazali się Liliana Zdunkiewicz i Jakub Dacka z klasy 3a, którzy wyraźnie pokonali swoich konkurentów osiągając najlepsze czasy. Oboje zostali mistrzami Puław w pływaniu klas 3 i zostali nagrodzeni medalami i dyplomami. Miejsce na podium wywalczył także Tomasz Gajda z 3a, który po zaciętej rywalizacji zajął 3 miejsce.

Pozostali nasi reprezentanci także udanie walczyli ze swoimi rówieśnikami i zajęli wysokie miejsca – Nikola Bednarczyk, Patrycja Kosmala, Mateusz Kondracki, Lena Jóźwicka i Jakub Popławski. Składamy gratulacje wszystkim reprezentantom naszej szkoły startującym w tych zawodach i życzymy im dalszych pływackich sukcesów. 

Opiekunem uczniów był pan Jarosław Mazur.

 

Autor: Jarosław Mazur

Powrót na początek strony