Z okazji Dnia Ziemi uczniowie klas VA i VB wzięli udział w sprzątaniu terenów nad Wisłą. Z dużym zaangażowaniem zbierali śmieci, dbając o czystość środowiska. Była to cenna lekcja troski o przyrodę i wspólnej odpowiedzialności za naszą planetę.
Autor: Iwona Lewikowska