W poniedziałek 27 kwietnia 2026 r. odbyło się spotkanie w Galerii Zielonej w sprawie rozstrzygnięcia konkursu pt: ,, Woda dla nas- my dla wody "organizowanego przez MPWiK Wodociągi Puławskie Spółka z.o.o. w Puławach.
W spotkaniu uczestniczyły dzieci z placówek przedszkolnych oraz oddziałów zerowych w szkołach podstawowych. Dziękujemy wszystkim zainteresowanym za wspieranie naszej grupy 0A w konkursie a organizatorom konkursu za nagrody i podziękowania.
Autor: Sylwia Grudzień